/Linia 865 Kierunek przeciwny Wybór linii Trasa linii Kierunek: Przywidz, SzkołaPrzystanki:Przywidz Przywidz, Cisowa Przywidz, Szkoła Pomlewo SłonecznaPrzywidz Pomlewo Pomlewo, Szkoła Pomlewo, Leśna Jodłowo Marszewska Góra Marszewo Zabrsko Górne Nowa Wieś Przywidzka, MajdanyPrzywidz Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie Nowa Wieś Przywidzka Roztoka Klonowo Górne Klonowo Dolne Przywidz, Os. 700-lecia Przywidz, Szkoła Kierunek przeciwny Wybór linii Trasa linii Wybierz widok » tabelaryczny − pionowy − klasyczny − do wydruku » 865Zobacz przystanek na mapiePrzystanek:PomlewoKierunek:Przywidz, SzkołaOd poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej11:5013:0014:3015:2016:20 Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)14:3016:07 Powrót